Bugun...



Türkiye Futbol Şampiyonası Aydın'da Yapılacak

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Faaliyetleri Daire Başkanlığının faaliyet programında yer alan Okul Sporları Gençler (Kadın-Erkek) Türkiye Futbol Şampiyonası, Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün ev sahipliğinde Kuşadası Belediyesi Yüksel Alkışlı Spor Tesislerinde gerçekleştirilecek.

facebook-paylas
Tarih: 25-02-2019 13:19

Türkiye Futbol Şampiyonası Aydın'da Yapılacak

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Faaliyetleri Daire Başkanlığının faaliyet programında yer alan Okul Sporları Gençler (Kadın-Erkek) Türkiye Futbol Şampiyonası, Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün ev sahipliğinde Kuşadası Belediyesi Yüksel Alkışlı Spor Tesislerinde gerçekleştirilecek.

27 Şubat – 03 Mart 2019 tarihleri arasında Kuşadası ilçesinde gerçekleştirilecek olan Okul Sporları Gençler Türkiye Futbol Şampiyonasına erkekler ve kadınlar kategorisinde 8'er takım katılacak.

Genç Erkekler Kategorisinde; Bursa BTSO Celal Sönmez Spor Lisesi, Elazığ Kaya Karakaya Spor Lisesi, İstanbul Özel Şişli Açı Anadolu Lisesi, İstanbul Şehit Büyükelçi Galip Balkar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, İstanbul İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, İstanbul TFF Meral – Celal Aras Spor Lisesi, İstanbul Büyükçekmece Ruhi Sarıalp Spor Lisesi ve Konya Spor Lisesi okulları Türkiye Şampiyonasında mücadele edecekler. 

Genç Kadınlar Kategorisinde; Denizli Servergazi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Erzincan Spor Lisesi, Giresun Spor Lisesi, Hatay 15 Temmuz Şehitler Spor Lisesi, Yahya Kemal Beyatlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Özel Kayseri Bilim Doruk Temel Lisesi, Kocaeli Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi ve Ereğli Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okulları şampiyonada ter dökecek.

Aydın'da Üst Üste Türkiye Şampiyonası

Geçen yıl yine Kuşadası Belediyesi Yüksel Alkışlı Spor Tesislerinde gerçekleştirilen Okul Sporları Yıldızlar Futbol Türkiye Şampiyonasının ardından bu yıl da Kuşadası ilçesi Okul Sporları Gençler Futbol Türkiye Şampiyonasına beş gün boyunca ev sahipliği yapacak.

Erkekler ve kadınlarda ikişerli grup halinde gerçekleştirilecek olan Türkiye Şampiyonası sonucunda birincilik kupasını kaldıran erkek ve kadın okul takımları ülkemizi dünya şampiyonasında temsil etme hakkı kazanacaklar.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Okul Sporları Gençler Türkiye Futbol Şampiyonasına katılacak 16 okul takımına başarılar diledi. - AYDIN

 
Kaynak: İHA

 

 
 



Bu haber 226 defa okunmuştur.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Alanyaspor 7 4 1 2 13 8 14 +5
2 Sivasspor 7 3 1 3 12 7 12 +5
3 Trabzonspor 7 3 1 3 13 9 12 +4
4 Konyaspor 7 3 1 3 10 6 12 +4
5 Fenerbahçe 7 3 2 2 11 7 11 +4
6 İstanbul Başakşehir 7 3 2 2 12 9 11 +3
7 Antalyaspor 7 3 2 2 9 9 11 0
8 Gaziantep FK 7 3 2 2 12 13 11 -1
9 Yeni Malatyaspor 7 3 3 1 16 10 10 +6
10 Galatasaray 7 2 1 4 6 6 10 0
11 Göztepe 7 2 2 3 6 5 9 +1
12 Beşiktaş 7 2 3 2 10 12 8 -2
13 Denizlispor 7 2 3 2 6 8 8 -2
14 Çaykur Rizespor 7 2 3 2 6 11 8 -5
15 MKE Ankaragücü 7 2 3 2 6 11 8 -5
16 Kasımpaşa 7 2 4 1 7 11 7 -4
17 Gençlerbirliği 7 0 4 3 6 12 3 -6
18 Kayserispor 7 0 4 3 7 14 3 -7
Takım O G M B A Y P AV
1 Ümraniyespor 7 4 1 2 13 8 14 +5
2 Hatayspor 7 4 1 2 10 5 14 +5
3 Balıkesirspor 7 4 2 1 11 8 13 +3
4 Akhisarspor 7 4 2 1 9 6 13 +3
5 Fatih Karagümrük 7 3 1 3 12 8 12 +4
6 Altay 7 3 1 3 11 9 12 +2
7 Bursaspor 7 4 3 0 11 11 12 0
8 Keçiörengücü 7 2 0 5 5 3 11 +2
9 İstanbulspor 7 2 1 4 12 11 10 +1
10 BB Erzurumspor 7 3 3 1 7 7 10 0
11 Adana Demirspor 7 2 1 4 8 4 10 +4
12 Osmanlıspor FK 7 3 3 1 9 10 10 -1
13 Menemenspor 7 2 4 1 5 11 7 -6
14 Adanaspor 7 1 3 3 10 12 6 -2
15 Altınordu 7 1 4 2 8 9 5 -1
16 Giresunspor 7 1 4 2 6 13 5 -7
17 Boluspor 7 0 5 2 5 11 2 -6
18 Eskişehirspor 7 1 5 1 8 14 2 -6
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa FK 6 5 0 1 20 6 16 +14
2 Samsunspor 6 4 0 2 14 4 14 +10
3 Yeni Çorumspor 6 4 2 0 6 5 12 +1
4 Tarsus İdman Yurdu 6 4 2 0 8 9 12 -1
5 Hekimoğlu Trabzon 6 3 1 2 13 10 11 +3
6 Afjet Afyonspor 6 3 2 1 11 5 10 +6
7 Pendikspor 6 3 2 1 8 6 10 +2
8 Zonguldak Kömürspor 6 3 2 1 6 4 10 +2
9 Kırklarelispor 6 2 1 3 6 8 9 -2
10 Sarıyer 6 2 2 2 3 5 8 -2
11 İnegölspor 6 2 3 1 6 5 7 +1
12 Gümüşhanespor 6 2 3 1 7 9 7 -2
13 Sancaktepe Bld 6 2 4 0 7 7 6 0
14 1922 Konyaspor 6 2 4 0 5 8 6 -3
15 Başkent Akademi FK 6 1 3 2 8 9 5 -1
16 Hacettepe Spor 6 1 4 1 3 14 4 -11
17 Amed Sportif 6 0 3 3 2 7 3 -5
18 Şanlıurfaspor 6 0 5 1 0 12 11 -12
Takım O G M B A Y P AV
1 Artvin Hopaspor 6 4 0 2 10 4 14 +6
2 Karaköprü Belediyespor 6 4 0 2 6 1 14 +5
3 Serik Belediyespor 6 4 1 1 12 6 13 +6
4 24 Erzincanspor 6 3 1 2 9 4 11 +5
5 Çatalcaspor 6 3 1 2 8 5 11 +3
6 Şile Yıldızspor 6 3 2 1 6 4 10 +2
7 Buca FK 6 3 2 1 9 8 10 +1
8 Düzcespor 6 2 2 2 4 4 8 0
9 Kızılcabölükspor 6 2 2 2 8 9 8 -1
10 68 Aksaray Belediyespor 6 2 3 1 5 5 7 0
11 Yeni Orduspor 6 1 1 4 2 3 7 -1
12 Çankaya FK 6 2 3 1 4 6 7 -2
13 Sultanbeyli Bld. 6 1 2 3 4 6 6 -2
14 Yomraspor 6 1 2 3 2 4 6 -2
15 Silivrispor 6 1 3 2 4 5 5 -1
16 Erzin Spor Kulübü 6 1 3 2 3 7 5 -4
17 Tokatspor 6 0 5 1 4 10 1 -6
18 Manisaspor 6 0 4 2 1 10 4 -9
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 18/10/2019 Galatasaray vs Sivasspor
 19/10/2019 Antalyaspor vs Gençlerbirliği
 19/10/2019 İstanbul Başakşehir vs Göztepe
 19/10/2019 Trabzonspor vs Gaziantep FK
 19/10/2019 MKE Ankaragücü vs Beşiktaş
 20/10/2019 Kayserispor vs Kasımpaşa
 20/10/2019 Alanyaspor vs Çaykur Rizespor
 20/10/2019 Denizlispor vs Fenerbahçe
 21/10/2019 Konyaspor vs Yeni Malatyaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 18/10/2019 Akhisarspor vs Eskişehirspor
 19/10/2019 Hatayspor vs Adana Demirspor
 19/10/2019 Bursaspor vs Ümraniyespor
 19/10/2019 Menemenspor vs BB Erzurumspor
 20/10/2019 Keçiörengücü vs Balıkesirspor
 20/10/2019 Boluspor vs Giresunspor
 20/10/2019 Adanaspor vs İstanbulspor
 20/10/2019 Altınordu vs Altay
 21/10/2019 Fatih Karagümrük vs Osmanlıspor FK
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 09/10/2019 Bayburt Özel İdare Spor vs Bodrumspor
 09/10/2019 Elazığspor vs Kardemir Karabükspor
 09/10/2019 Van Spor vs Uşak Spor
 09/10/2019 Etimesgut Belediyespor vs Ankara Demirspor
 09/10/2019 Kastamonuspor 1966 vs Kahramanmaraşspor
 09/10/2019 Kırşehir Belediyespor vs Bandırmaspor
 09/10/2019 Eyüpspor vs Ergene Velimeşe
 09/10/2019 Tuzlaspor vs Niğde Anadolu FK
 09/10/2019 Sakaryaspor vs Sivas Belediyespor
 13/10/2019 Niğde Anadolu FK - Kırşehir Belediyespor Niğde Anadolu FK ligdeki son 6 maçında hiç kazanamadı  Kırşehir Belediyespor yenilmez
 13/10/2019 Bandırmaspor - Sakaryaspor Sakaryaspor ligdeki son 6 maçında hiç kazanamadı  Bandırmaspor yenilmez
 13/10/2019 Bandırmaspor - Sakaryaspor Bandırmaspor ligdeki son 6 maçında hiç kaybetmedi  Bandırmaspor yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 09/10/2019 Karaköprü Belediyespor vs Kızılcabölükspor
 09/10/2019 Yeni Orduspor vs Tokatspor
 09/10/2019 Çankaya FK vs Manisaspor
 09/10/2019 Düzcespor vs Sultanbeyli Bld.
 09/10/2019 Erzin Spor vs 68 Aksaray Belediyespor
 09/10/2019 Serik Belediyespor vs Artvin Hopaspor
 09/10/2019 Silivrispor vs Yomraspor
 09/10/2019 Şile Yıldızspor vs 24 Erzincanspor
 09/10/2019 Buca FK vs Çatalcaspor
 13/10/2019 Tokatspor - Serik Belediyespor Tokatspor ligdeki son 6 maçında hiç kazanamadı  Serik Belediyespor yenilmez
 13/10/2019 Manisaspor - Erzin Spor Manisaspor ligdeki son 6 maçında hiç kazanamadı  Erzin Spor yenilmez
 13/10/2019 Manisaspor - Erzin Spor Erzin Spor ligdeki son 5 maçında hiç kazanamadı  Manisaspor yenilmez
resmi ilanlar
GAZETEMİZ

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI